0
 
 
 

Zasady działania sklepu w czasie epidemii koronawirusa.

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, albo nie zaglądasz zbyt często, powinnaś/powinieneś wiedzieć: mam na imię Ania i założyłam sklep decomade.pl. Obecnie – prowadzą go samodzielnie i nie korzystam z pomocy innych osób – głównie ze względów bezpieczeństwa zarówno mojego, ewentualnej pomocy, oraz Ciebie, droga klientko i kliencie.

Każdego niemal dnia zarówno rząd jak i inne zaangażowane instytucje, od których jesteśmy wszyscy zależni wprowadzają różne rozporządzenia i zalecenia w związku panującą epidemią koronawirusa. Oczywiście nikt nie da nam gwarancji, na to, że nie zachorujemy, ale możemy starać się zrobić wszystko, by tego uniknąć.

Chcąc zminimalizować zagrożenie, ale również dostosować się do obowiązujących ograniczeń będę realizować zamówienia:

  • z wysyłką wyłącznie na terenie Polski. Wysyłka zagraniczna zostaje wstrzymana do odwołania.
  • jedyną aktywną obecnie formą wysyłki jest paczkomat i opcja łączenia zamówienia (czyli gdy domawiasz towar do już złożonego i opłaconego wcześniej zamówienia).
  • wysyłki będą odbywać się tylko 3 razy w tygodniu – w tym przypadku status : „dostępność 24h" wskazuje na to, że dany produkt jest w magazynie, a nie że zostanie wysłany w ciągu 24 godzin.
  • na maile odpowiadam na bieżąco
  • to, czy towar z zagranicy będzie sprowadzany – zależy od indywidualnych wytycznych hurtowni, z którymi współpracuję – informacje o nowych dostawach będą zamieszczane na bieżąco na profilu FB.

W razie pytań lub wątpliwości napisz do mnie : bok@decomade.pl


Trzymaj się 'ciepło'

Ania


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl