0
 
 
 

Architektura i wnętrza

Tokyo Kyoto Osaka Coloring Trip

Tokyo Kyoto Osaka Coloring Trip
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 72,90 PLN
Stara cena: 89,90 PLN
EAN: 9791192218656
Status: dostępny 48 H
Opis produktu

Każde miasto i każdy region ma inny gust i styl! Kraj smakoszy i kwitnącej wiśni!

W Tokio, sercu Japonii, można zwiedzać parki rozrywki Tokyo Skyland i Disney, a także odwiedzić Muzeum Ghibli, zaprojektowane przez Hayao Miyazakiego, który słynie w Korei z takich filmów jak „Spirited Away” i „Mój sąsiad Totoro”.

Kioto, przypominające koreańskie Gyeongju, to tysiącletnie starożytne miasto Japonii, z różnymi pagodami, ładnymi pociągami turystycznymi, łódkami, pięknymi leśnymi drogami, kamiennym pawilonem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa, schludnymi i zadbanymi uliczkami, świątyniami, muzeami i dawne czasy zbudowane przez Tokugawę Ieyasu.

Osaka, zbliżająca się do innej Japonii w Japonii, to miejsce pełne jedzenia, zabytków i kurortów. Możesz odwiedzić Universal Studios Japan, zamek w Osace z pięknymi kwiatami wiśni i jesiennymi liśćmi, rejs po rzece Dotonbori, kawiarniane ulice i rynki itp.

Oprócz tego można cieszyć się zimą archipelagu na Hokkaido, słynącego z festiwalu śniegu w Sapporo, a jeśli wybierzesz się na południową wyspę Kiusiu, możesz cieszyć się gorącymi źródłami i wycieczkami pociągami takimi jak Yufuin i Beppu.

Poznajmy Japonię poprzez kolorowanie!

Parametry
Podstawowe
Język wydania:koreański
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:108
Format:250x250 mm
Miesiąc wydania:grudzień
Rok wydania:2022
Kraj wydania:Korea
Nadruk:dwustronny
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów