0
 
 
 

TILDA poradniki

Tilda Hot Chocolate Sewing: Cozy Autumn and Winter Sewing Projects

Tilda Hot Chocolate Sewing: Cozy Autumn and Winter Sewing Projects
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 72,90 PLN
Seria: TILDA
Status: chwilowo niedostępny
Opis produktu

Nowy poradnik z przepięknymi wykrojami z serii Tilda przygotowany prz okazji premiery nowej kolekcji tkanin  "Bird Pond" zaprojektowanych przez norweską projektantkę Tone Finnanger. Jak zwykle otrzymujemy barwne u ciepłe wzory, które uzupełniają się z często chłodnym i zimowym stylem skandynawskim. Ale też podbijają nasz serca. W książce oprócz przepięknych narzut znalazły się również wykroje na pikowane torby, miseczki na drobiazgi - czy to do kuchni czy do salonu, biżuteria z tkanin oraz dekoracyjne owoce - jabłka i gruszki. Nie zabrakło również uroczych zwierzątek - w środku znajdziemy wzór na myszkę, kaczkę, małego ptaszka. Jest również nowy wzór lalki, chociaż fani Tildy rozpoznają w niej elementy wcześniejszych projektów Tildy z książki Tilda i Jej domek.

Książka jest w wersji angielskiej, jednak wszystkie projekty Tone szyje się tak samo - więc zasady szycia i wykroju będą takie same, jak we wcześniejszych ksiażka, również tych wydanych po polsku.

Get cosy with a warming drink and a new sewing project for autumn. In Tilda Hot Chocolate Sewing, bestselling author Tone Finnanger returns with a stunning new collection featuring the Tilda BirdPond fabric range. Featuring over 20 projects, you can choose from quilts and softies, bags and dolls, pillows and purses. Autumnal motifs include reindeer, mice, apples, butternut squash, ducks, birds, houses and more. This heartwarming collection will bring warmth and magic to your sewing, with beautiful lifestyle photography and step-by-step instructions and diagrams to ensure success. 

Parametry
Podstawowe
Język wydania:angielski
Seria:TILDA
Autor:Tone Finnanger
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:144
Format:210x273 mm
Miesiąc wydania:wrzesień
Rok wydania:2018
Kraj wydania:USA
Ean:9781446307267
Ean:9781446307267
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl