0
 
 
 

Oznacz zdjęcie - zdobądź nagrody!

Nie ważne czy wypoczywasz poza domem, czy jesteś w pracy. Zamieszczasz fotkę na Faceboku lub Instagramie - oznacz je, a weźmiesz udział w losowaniu nagród. Raz na 2 tygodnie będziemy przedstawiać nagrodę i losować zwycięzcę.

Zasady konkursu:

 1.     W konkursie może wziąć każdy, kto posiada konto na stronie Facebook lub Instagram
 2.     Konkurs trwa do 26 sierpnia 2018
 3.     Zdjęcie zamieszczone na jednym z w/w mediów musi być oznaczone tagiem #pozdrowieniadladecomade
 4.     Zdjęcie musi przedstawiać moment relaksu lub pamiątkę z podróży – może to być zdjęcie z gór, ale równie dobrze kawka na balkonie z książką w ręku.
 5.     Zdjęcia z tagiem wymienionym w pkt 3, a zamieszczone przed uruchomieniem konkursu nie będą brane pod uwagę.Przyznawanie nagród:

    Nagrody będą przyznawane na podstawie losowania, spośród osób, które spełnią warunki wymienione w Zasadach konkursu.

    Co 2 tygodnie będzie przedstawiana inna nagroda, a następnie przyznawana zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej:

 

 •     13-26 lipiec: Nagroda kolorowanka „Po drugiej stronie snu” Karoliny Kubikowskiej [ROZSTRZYGNIĘTY ]
 •     27 lipiec ogłoszenie wyników i przedstawienie nowej nagrody - nagrodę otrzymuje zaba_niunia
 •     27 lipiec - 9 sierpień Nagroda: rosyjska kolorowanka "Волшебная комната" (Volshebnaya komnata) 48 stron, format: 23x23 cm, oprawa: miękka
 •     12 sierpień ogłoszenie wyników i przedstawienie nowej nagrody - nagrodę otrzymuje agnieszka_1804
 •     12-25 sierpień Nagroda: Kolorowanka firmy Koh i Noor MUSICAL COLOURING BOOK 24 grafiki + 24 kody do muzyki, format 290x290 mm
 •     26 sierpień ogłoszenie wyników , zakończenie konkursu


    Nazwisko zwycięzcy oraz przedstawienie nowej nagrody będzie przedstawione na Facebooku i stronie głównej sklepu. Zwycięzca nagrody z jednego z etapów zabawy, nie będzie brany pod uwagę przy losowaniu w kolejnych etapach konkursu.

Mam nadzieję, że bez względu na nagrodę zechcecie wziąć udział z zabawie. Wasze pozdrowienia i ciepłe słowa wiele dla nas znaczą i dodają energii i chęci do dalszej pracy. Życzę Wam udanych wakacji, pełnych koloru i kreatywnych doświadczeń.

Ania


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl