0
 
 
 

Pozostałe

Mały ceramik

Mały ceramik
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 35,91 PLN
Stara cena: 39,90 PLN
Producent: Wydawnictwo Arkady
Autor: Elżbieta Das
Status: chwilowo niedostępny
Opis produktu

Ta książka to skarbnica pomysłów i nieograniczone źródło energii twórczej. Autorka dzieli się w niej swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia warsztatów ceramicznych z dziećmi. Zamieszcza podstawowe informacje dotyczące gliny i jej obróbki w formie łatwo zrozumiałej dla dzieci oraz praktyczne wskazówki i podpowiedzi dla nauczycieli i rodziców prowadzących prace plastyczne i terapię zajęciową z dziećmi.

Elżbieta Das o sobie:

Swoje pierwsze kroki w ceramice stawiałam w pracowni gdańskiego artysty-ceramika Jannicka Leidera w 1979 roku. Wyjazd z Polski w 1981r. przerwał moja przygodę z ceramiką, na szczęście jak się okazało, nie na zawsze. Podczas 18-letniego pobytu w Stanach Zjednoczonych oddałam się pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą. Po ukończeniu studiów na wydziale psychologii w Oklahoma State University pracowałam jako diagnostyk terapeutyczny, terapeuta rodzinny z dziećmi z rodzin zastępczych, zastępca nauczyciela w systemie szkół publicznych w San Francisco oraz korepetytor w stanowej placówce oświatowej dedykowanej dzieciom imigrantów. Po powrocie do Polski zdobywałam swoje szlify ceramiczne w różnych warszawskich pracowniach ceramicznych, a w 2012 roku uzyskałam uprawnienia do prowadzenia warsztatów terapii zajęciowej z ceramiki w ośrodku szkoleniowym stowarzyszenia Akademia Łucznica.

Obecnie prowadzi pracownię Terra Mia Ceramics w Warszawie w której prowadzi również warsztaty dla dzieci. Więcej informacji na stronie

Parametry
Podstawowe
Język wydania:polski
Autor:Elżbieta Das
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:184
Format:205x260 mm
Miesiąc wydania:luty
Rok wydania:2015
Kraj wydania:Polska
Ean:9788321348582
Ean:9788321348582
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl