0
 
 
 

Kredki na sztuki

Kredka DERWENT PROCOLOUR - na sztuki

Kredka DERWENT PROCOLOUR - na sztuki
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3,90 PLN
Stara cena: 4,39 PLN
Producent: Derwent
Status: Dostępny 24-48h
Procolour:

Opis produktu

Derwent Procolour to kredki artystyczne, które są doskonałym połączeniem precyzyjnej i ostrej kreski z miękkością, gładkością rysowania, silnym kryciem wosku, przy miękkości oleju. Kredki Derwent Procolour są bogato napigmentowane. Utrzymują ostry grot do precyzyjnych rysunków przy minimalnej ilości okruchów, które mogą spowodować powstanie niechcianych smug na pracy.

Unikalna formuła kredek Procolour gwarantuje czystą pracę za każdym razem. Profesjonalni rysownicy, którzy testowali kredki, byli zachwyceni, połączeniem precyzji z miękkością, mocnymi kolorami, możliwościami łączenia i nakładania kolorów.

Parametry
Podstawowe
Seria:Derwent Procolour
Rok wydania:2017
Przekrój kredki/ pisaka:okrągły
Średnica kredki:8 mm
Ean:
Ean:
Komentarze
ALEKSANDRA T. napisał/a:
Ocena: 7/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kredki są twarde ale maja przyjemny puślisk na papierze i wolniej się tępią. Nie morzna nakładać grubych warstw bo powstają grudki . Nie najlepiej się tez nimi koloruje duże powierzchnie. Mają piękne odcienie fioletu i większość posiadanych prze zemnie kolorów ma równy kolor za wyjątkiem koloru "distant green nr. 43" który czasami robi smugi w kolorze ciemno niebieskim lub zielonym .
MONIKA K. napisał/a:
Ocena: 7/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kredek trzeba się nauczyć, ale dają się polubić. Najjaśniejsze kolory są niestety mało widoczne, trzeba je kłaść cienkimi warstwami, wtedy ładnie się mieszają. Nie pylą.

Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl