0
 
 
 

Kredki na sztuki

Kredka Derwent INKTENSE - na sztuki

Kredka Derwent INKTENSE - na sztuki
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3,00 PLN
Stara cena: 4,65 PLN
Producent: Derwent
Status: Dostępny 48-72h
Inktense kredki:

Opis produktu
Kredka Derwent Inktense to jeden z wielu produktów firmy Derwent, które nie mają żadnego odpowiednika u innych producentów. Jest to kredka, w której rdzeniu znajduje się tusz. Można nią rysować w tradycyjny sposób ale najciekawsze efekty daje po rozmyciu wodą, kiedy pod wpływem wody uwalnia się intensywny  kolor tuszu. Wodoodporna kredka - konturówka pozwala precyzyjnie wyznaczyć obszar, na którym nastąpi rozmycie. Po wyschnięciu kolor staje się permanentny co pozwala na nakładanie na siebie wielu warstw i uzyskanie nowych odcieni bez obawy rozmycia. Przy użyciu konturówki można malować również na jedwabiu i innych tkaninach. Możliwości wykorzystania kredek Inktense są ogromne, a efekty oszałamiające.
Do wyboru 71 kolorów plus wodoodporny outliner.
Parametry
Podstawowe
Ilość sztuk w zestawie:1
Przekrój kredki/ pisaka:okrągły
Ean:
Ean:
Komentarze
KLAUDIA K. napisał/a:
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Inktense to bardzo specyficzne kredki. Uwielbiam ich jakość wykonania, głębię koloru jaką nabierają po zwilżeniu wodą, pigmentację i trwałość. To jednak mogą być też minusy dla tych, którzy nie umieją się jeszcze nimi obchodzić. Polecam popróbować na kartce swoich możliwości przed zastosowaniem ich w kolorowance. Ja jeszcze się uczę, mimo to je uwielbiam :)

JOANNA J. napisał/a:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
O takie kwiatki można nimi wyczarować ;) Te kredki są po prostu wyjątkowe, trochę wody i dzieje się magia... Kolorowanka Kwiaty Baroku.

NATALIA J. napisał/a:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Jak widać już kilkoma kredkami Derwent Inktense można uzyskać ciekawe efekty. Odpowiednie wyczucie na mokro pozwala na płynne przejścia. Wielkim plusem jest fakt, że są niesamowicie szybkim medium- naprawdę nie trzeba idealnie rozprowadzać pigmentu jak zwykłymi kredkami, niedociągnięcia można śmiało skorygować pociągnieciem pędzla.

Insta: natasza1985 napisał/a:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kredki Derwent Inktense i kolorowanka Manic Botanic

Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl