0
 
 
 

Poradniki DIY

Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze popołudnie

Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze popołudnie
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 30,60 PLN
Stara cena: 34,00 PLN
Producent: Zysk i S-ka
Autor: Renata Kochan
Status: chwilowo niedostępny
Opis produktu

Od inspiracji do realizacji


Chcesz rozwijać w dziecku kreatywność i ciekawość świata? Pomóc mu wsłuchać się w swoje emocje i nauczyć budować dobre relacje z innymi?


Książka Renaty Kochan to skarbnica pomysłów, jak poprzez zabawę wspomóc rozwój dziecka, a także odkrywać jego zdolności. To propozycja skierowana do wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli, nie wymaga przy tym drogich czy wymyślnych materiałów. Wszystkie niezbędne elementy każdy z nas znajdzie u siebie w domu. Jedyne, czego potrzeba, to dobre chęci i otwarta głowa.


Pomysły z „Kreatywnych dzieci” łączy uważność, sympatia i ciekawość świata. Renata Kochan jest tu przewodniczką, która potrafi codzienne zdarzenia przemienić w coś niezwykłego. Siłą jej pomysłów jest to, że wszystkie one zostały przećwiczone, dzieci i ich wytwory są na pewno prawdziwe. Dodatkowym atutem książeczki jest jej różnorodność tematyczna i włączenie informacji, które rozszerzają wiedzę oraz wrażliwość na świat u dzieci oraz dorosłych. Pomysły np. na szukanie dziur są świeże, proste i nieoczywiste. Pufy z liści sama wypróbuję. Nie mogę doczekać się jesieni. Już gromadzę worki.


Książka pokazuje to, o czym niestety często zapominamy: żeby dzieci mogły rozwijać kreatywność, potrzebni są dorośli, którzy są na nie uważni – nie tłumią, nie dyrygują, nie żądają, ale pokazują, dają czas, cieszą się i bawią razem z dziećmi. I tego wszystkim życzę.


Monika Rościszewska-Woźniak, psycholog kliniczny dziecka, edukatorka

Parametry
Podstawowe
Autor:Renata Kochan
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:136
Format:180x205 mm
Rok wydania:2017
Kraj wydania:Polska
Ean:9788381160292
Ean:9788381160292
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl