0
 
 
 

WYPRZEDAŻ

Koraliki. 300 wskazówek, technik i tajników nawlekania koralików

Koraliki. 300 wskazówek, technik i tajników nawlekania koralików
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 16,45 PLN
Stara cena: 29,90 PLN
Autor: Jean Power
Status: Dostępny 48-72h
Opis produktu

Ta książka to niezbędne kompendium podstawowej wiedzy, skarbnica przydatnych rad. Mając ją na półce, poczujecie się tak, jakbyście w każdej chwili mogli wezwać na pomoc eksperta - znajdziecie tu bowiem odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości, z jakimi zmaga się początkujący adept sztuki przewlekania koralików.
Wybór odpowiednich narzędzi, sposoby nawlekania koralików na wybraną bazę, węzły wiązane na sznurach między koralikami, metody zaginania drutu, wykonywanie z koralików plecionki, techniki wykańczania projektów - czytelne instrukcje i schematy przeprowadzą was krok po kroku przez każdy etap pracy.
Książka zainspiruje także do zestawiania koralików nowoczesnych z koralikami typu vintage oraz do łączęnia gotowej biżuterii z zapięciami i biglami, a także przygotowywania własnych projektów.
Bez względu na to, czy wykorzystujecie w pracy duże koraliki szklane, kryształki lub maczki, czy używacie metalowych ozdób, wyrabiacie plecionki i czy swoją biżuterię nosicie wyłącznie sami, czy też przeznaczacie ją na sprzedaż, znajdziecie tutaj wszystko, co potrzeba, żeby ułatwić sobie pracę.

Parametry
Podstawowe
Język wydania:polski
Autor:Jean Power
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:160
Format:190 x 245 mm
Miesiąc wydania:luty
Rok wydania:2013
Kraj wydania:Polska
Ean:9788376706306
Ean:9788376706306
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"

Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl