0
 
 
 

Koncert życzeń - spełnimy Twoje pragnienie

Postanowiliśmy, że w tym roku zostaniemy Waszym Świętym Mikołajem!

Innymi słowy - piszecie do nas list co chcielibyście dostać od Mikołaja, spośród produktów, które mamy w swojej ofercie, a my wylosujemy 3 osoby, którym jeden z produktów z listy wyślemy za darmo w formie prezentu pod choinkę. Zasady zabawy są proste!

Kto może wziąć udział w zabawie?
- każdy, kto jest zarejestrowany w naszym sklepie, przy czym wysyłka prezentu możliwa jest tylko na terenie Polski

W jaki sposób przesłać list z życzeniami?

- w formie komentarza pod postem z Koncertem życzeń na naszym profilu na FB

- zamieszczając 'koncertowy' obrazek na własnym profilu na instagramie z tagiem: decomade_mikołajem oraz listą produktów

- wysyłając maila na nasz adres bok@decomade.pl w tytule "Koncert życzeń"

- list można wysłać za pośrednictwem jednej z powyższych metod, lub wszystkich, dzięki czemu zwiększa się szana na losowanie.

- list można zamieścić tylko raz, osoby, które będą dodawać kilka list z różnymi życzeniami będą automatycznie dyskawalifikowane.
- nie ma możliwości edycji już raz przesłanego do nas listu.

Jakie są ograniczenia dotyczące listy produktów?

W zasadzie nie ma żadnych. Możecie wybrać również produkt niedostępny - jeśli będzie to tylko możliwe, to go zdobędziemy i dostarczymy :). Warto jednak unikać produktów, które mają wyraźnie opisany status jako : nakład wyczerpany albo produkt archiwalny.

Warto też dobrze zastanowić się nad wyborem. Wszystkich życzeń nie spełnimy i tylko dla wybranych 3 osób, więc wpisywanie na liście życzeń rzeczy,  o które już poprosiliście kogoś innego, bądź sami możecie zamówić mija się z celem.

Mleko i ciasteczka dla Mikołaja ...

W niektórych krajach, na Mikołaja czekają w domach drobne przyjemności jak mleko i ciasteczka. Zamiast tego prosimy byście w zastępstwie - zostawili komentarz z obrazkiem pokolorowanej pracy pod jednym z naszych produktów. Podpowiedź jak dodawać komentarze znajdziecie tutaj. Możecie również wysłać nam grafikę mailem, wraz z krótkim komentarzem i  listą życzeń (koniecznie w temacie hasło 'koncert życzeń')

Zakończenie akcji czyli kto i kiedy otrzyma prezent

- na listy z życzeniami czekamy do 23 listopada.
- wylosujemy 3 osoby: po jednej z Facebooka, Instagramu i skrzynki pocztowej - czyli trzech form dostarczenia do nas listu.
- każda z tych 3 osób (lub osoba przez nie wskazana), otrzyma po 1 prezencie, bez względu na to ile przedmiotów będzie na liście życzeń.
- prezenty wyślemy najpóźniej na początku grudnia
- Ponieważ, zależy nam by była to niespodzianka, najpierw wyślemy prezenty, a dopiero potem ujawnimy nazwiska szcześliwców - ogłoszenie wyników odbędzie się 6 grudnia w Mikołajki.

Dodatkowe uwagi:

- możesz pomyśleć o sobie, albo zażyczyć sobie prezentu dla kogoś innego - w tym przypadku koniecznie wpisz w liście imię osoby, dla której będzie prezent

- nie ma ograniczeń kwotowych co do listy życzeń :)


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl