0
 
 
 

Lliterature & movie motifs

The Percy Jackson Coloring Book. Polish edition

The Percy Jackson Coloring Book. Polish edition
ocena ocena ocena ocena ocena
Price: 6,88 EUR
Before the discount: 7,48 EUR
Author:: Rock Riordan
Status: temporarily unavailable
product Description

HEROSI, OSTRZCIE KREDKI!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Percy’ego Jacksona, interesujesz się grecką mitologią czy też szukasz relaksującej rozrywki, dzięki swoim zdolnościom artystycznym możesz dodać życia herosom, bogom i potworom. W tej książce znajdziesz ponad sto obrazków do kolorowania. Ubarw świat syna Posejdona wędrującego z Manhattanu do Obozu Herosów, z Podziemia na górę Olimp. A po drodze przeżyj jeszcze raz przygody opisane w Złodzieju pioruna, wykańczając portrety ulubionych bohaterów, ubarwiając dramatyczne sceny, ozdabiając domki i poznając tajemnicze symbole i wzory. Spisz się dobrze, ponieważ obserwować cię będą sami Olimpijczycy! RICK RIORDAN, nazywany „opowiadaczem bogów”, jest autorem pięciu serii dla młodzieży uznanych za bestsellery „New York Timesa”, których miliony kopii sprzedały się na całym świecie. Cykle „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, „Olimpijscy Herosi” i „Apollo i Boskie Próby” są oparte na mitologiach greckiej i rzymskiej. „Kroniki Rodu Kane” odwołują się do wierzeń starożytnego Egiptu, seria „Magnus Chase i Bogowie Asgardu” nawiązuje zaś do mitologii nordyckiej. Zbiory opowiadań opartych na greckich mitach: Greccy bogowie według Percy’ego Jacksona i Greccy herosi według Percy’ego Jacksona, także stały się bestsellerami „New York Timesa”. Rick mieszka w Bostonie z żoną i dwoma synami. Więcej informacji na stronie: rickriordan.com.      

KEITH ROBINSON ukończył w 1992 roku studia w zakresie projektowania graficznego i ilustracji książkowej i pracował jako animator przy kilku najwcześniejszych produkcjach cyfrowych. Następnie podjął współpracę z BBC i był członkiem zespołu, który opracował pierwszą witrynę internetową korporacji. Później stworzył Codename, uznaną firmę w branży medialnej, aż w 2001 roku został niezależnym ilustratorem. Jego rysunki pojawiają się w książkach dla dzieci, czasopismach, produkcjach telewizyjnych i na znaczkach pocztowych. Najbardziej lubi rysować tematy fantastyczne, mityczne i historyczne. Mieszka na południowym wybrzeżu Anglii.

parameters
Podstawowe
Author:Rock Riordan
Cover:paperback
Pages:96
Publication month:August
Publication year:2017
Published in:Poland
Paper thickness:Medium
Printing:double page
Ean:9788365534576
Ean:9788365534576
Comments
Ania S. wrote:
Rating: 7/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobrze wydana kolorowanka, na fajnym papierze w odcieniu ecri. Grafiki bardzo realistyczne. Autor nie inspirował się filmem, lecz książką, więc postacie są oryginalne i nie przypominają aktorów, co wyszło tej kolorowance na zdrowie.

Zastosowane kredki: Crayola 50 i Derwent Coloursoft


Adding comments is possible for logged in clients only. More information in the "Help in a nutshell" section.

Contact us

Phone: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl