0
 
 
 

Lliterature & movie motifs

The Official A Game of Thrones Colouring Book. Polish edition

The Official A Game of Thrones Colouring Book. Polish edition
ocena ocena ocena ocena ocena
Price: 7,12 EUR
Manufacturer: Akurat
Status: temporarily unavailable
product Description

Najbardziej oczekiwana książka tej jesieni i nie lada gratka dla milionów miłośników cyklu autorstwa George’a R. R. Martina. W przeciwieństwie do powieści, zawiera niewiele słów, ale także zapewni długie godziny doskonałej, wciągającej rozrywki. Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi „Pieśni lodu i ognia”, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem „Gra o Tron”. Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew. Wspaniała zabawa, doskonały relaks, ogromna satysfakcja.

Ilustratorzy:

John Howe
Urodził się i wychowywał w Kanadzie, w Kolumbii Brytyjskiej. Studiował w Ecoles des Arts Décoratifs w Strasburgu. Obecnie mieszka i pracuje jako illustrator w Szwajcarii. Największą sawę przyniosły mu prace z dziedziny fantasy, odpowiadał za koncepcję artystyczną trylogii filmowych Władca pierścieni i Hobbit. Ilustrował wiele książek J.R.R. Tolkiena, tworzył kalendarze i gry planszowe.

Levi Pinfold
Od niemal dziesięciu lat ilustruje książki dziecięce i fantasy, za ilustracje do Black Dog otrzymał w 2013 roku prestiżową nagrodę: medal Kate Greenaway. Jego najnowsze dzieło pt. Greenling ukaże się w roku 2016. Mieszka w stanie Queensland.

Adam Stower
Najbardziej znany jest z okładek książkowych i czarno-białych ilustracji. Jest także autorem wielu ilustrowanych książek dla dzieci. Mieszka w Brighton w Anglii.

Yvonne Gilbert
Jej dokonania obejmują książki dziecięce, znaczki pocztowe, plakaty i okładki płyt. Zainteresowanie bajkami i historią zaowocowało współpracą z wydawcami na całym świecie. Mieszka w Toronto, w Kanadzie.

Tomislav Tomić
Mieszka ze swoją młodą rodziną w Chorwacji. W 2001 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Zagrzebiu. Uwielbia ilustrować książki, zaczął publikować swoje dokonania będąc jeszcze w szkole średniej. Jego piękne ryciny towarzyszyły dziełom Johna Howe’a i Yvonne Gilbert w bestsellerowej Wizardology oraz w innych książkach z tej serii.

parameters
Podstawowe
Author:George R. R. Martin
Cover:paperback
Pages:96
Publication month:November
Publication year:2015
Published in:Poland
Paper thickness:Thin
Printing:double page with quotes
Ean:9788328702332
Ean:9788328702332
Comments
MIROSŁAWA K. wrote:
Rating: 8/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kolorowanka ma kilku autorów, więc i zróżnicowane grafiki, co uznaję za zaletę, gdyż dzięki temu nie jest monotonna. Minus za papier - jest raczej cienki i chropowaty - dobry tylko dla miękkich kredek, ale prace są drukowane jednostronnie można więc się pobawić flamastrami i cienkopisami. Moja praca wykonana kredkami Prismacolor i FC Polychromos.

AGNIESZKA Ł. wrote:
Rating: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kredki Koh-I-Noor Polycolor i Polychromos Faber-Castell

Adding comments is possible for logged in clients only. More information in the "Help in a nutshell" section.
Video

Customers who bought this product also purchased


Contact us

Phone: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl