0
 
 
 

Single pencils

Kredka Derwent INKTENSE - na sztuki

Kredka Derwent INKTENSE - na sztuki
ocena ocena ocena ocena ocena
Price: 0,75 EUR
Before the discount: 1,16 EUR
Manufacturer: Derwent
Status: Available 48-72h
Inktense kredki:

product Description
Kredka Derwent Inktense to jeden z wielu produktów firmy Derwent, które nie mają żadnego odpowiednika u innych producentów. Jest to kredka, w której rdzeniu znajduje się tusz. Można nią rysować w tradycyjny sposób ale najciekawsze efekty daje po rozmyciu wodą, kiedy pod wpływem wody uwalnia się intensywny  kolor tuszu. Wodoodporna kredka - konturówka pozwala precyzyjnie wyznaczyć obszar, na którym nastąpi rozmycie. Po wyschnięciu kolor staje się permanentny co pozwala na nakładanie na siebie wielu warstw i uzyskanie nowych odcieni bez obawy rozmycia. Przy użyciu konturówki można malować również na jedwabiu i innych tkaninach. Możliwości wykorzystania kredek Inktense są ogromne, a efekty oszałamiające.
Do wyboru 71 kolorów plus wodoodporny outliner.
parameters
Podstawowe
Pcs:1
Shape:round
Ean:
Ean:
Comments
KLAUDIA K. wrote:
Rating: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Inktense to bardzo specyficzne kredki. Uwielbiam ich jakość wykonania, głębię koloru jaką nabierają po zwilżeniu wodą, pigmentację i trwałość. To jednak mogą być też minusy dla tych, którzy nie umieją się jeszcze nimi obchodzić. Polecam popróbować na kartce swoich możliwości przed zastosowaniem ich w kolorowance. Ja jeszcze się uczę, mimo to je uwielbiam :)

JOANNA J. wrote:
Rating: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
O takie kwiatki można nimi wyczarować ;) Te kredki są po prostu wyjątkowe, trochę wody i dzieje się magia... Kolorowanka Kwiaty Baroku.

NATALIA J. wrote:
Rating: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Jak widać już kilkoma kredkami Derwent Inktense można uzyskać ciekawe efekty. Odpowiednie wyczucie na mokro pozwala na płynne przejścia. Wielkim plusem jest fakt, że są niesamowicie szybkim medium- naprawdę nie trzeba idealnie rozprowadzać pigmentu jak zwykłymi kredkami, niedociągnięcia można śmiało skorygować pociągnieciem pędzla.

Insta: natasza1985 wrote:
Rating: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Kredki Derwent Inktense i kolorowanka Manic Botanic

Adding comments is possible for logged in clients only. More information in the "Help in a nutshell" section.

Customers who bought this product also purchased


Contact us

Phone: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl