0
 
 
 

Łąki i ogrody

Barwne ogrody. Magia Doodle

Barwne ogrody. Magia Doodle
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 6,99 PLN
Producent: Smart Books
Seria: Magia Doodle
Status: chwilowo niedostępny
Opis produktu

Seria MAGIA DOODLE to 12 tytułów książek do artystycznego kolorowania zawierających wyjątkowe wzory oraz przepiękną grafikę prezentującą fantazyjne sceny. Każda książka zawiera 24, jednostronnie nadrukowane obrazki do pokolorowania. To całe godziny relaksu i radości tworzenia!
Przydatne porady profesjonalnego artysty zawarte wewnątrz książki pomogą ci zaprojektować swoją pracę i zastosować odpowiednią technikę. Perforowane strony ułatwią wygodne wyrwanie Twojej pracy i zaprezentowanie jej rodzinie i przyjaciołom. Możesz także oprawić swoje dzieło.
Oderwij się od codzienności i twórz własny kolorowy świat!

Parametry
Podstawowe
Seria:Magia Doodle
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:48
Format:220 x 240 x 4 mm
Miesiąc wydania:lipiec
Rok wydania:2016
Kraj wydania:Polska
Grubość papieru:Gruby
Nadruk:jednostronny
Ean:9788365303479
Ean:9788365303479
Komentarze
MARGARETA M. napisał/a:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Zakupiłam tę kolorowankę naiwnie sądząc, że uda mi się wziąć przykład z synka i poddam się "radosnej twórczości własnej", rysując fioletowe drzewa czy niebieskie murki... Niestety, na moją "zgubę" ilustracje w niej zawarte są tak cudne, że nie byłam w stanie postąpić inaczej, niż mam w zwyczaju... Tak więc zaczynam kolorować mając pewną wizję (np. ten dach będzie beżowy, tamten murek będzie szary), po czym już w trakcie pracy zmieniam koncepcję (tu dodam mchu, tam nadgryzę coś zębem czasu, "Już wiem! Kamyczki!!" , "Nie, nie... Światło jednak z tej strony" - itd.) Tak więc znów mam książkę do kolorowania z całą masą rozpoczętych ilustracji, a każda z nich żyje własnym życiem :)

Kartki są sztywne, perforowane, nadruk jednostronny - więc jeśli będę chciała rozlać na którąś z ilustracji szklankę wody i akwarelami robić barwne kleksy - nic nie będzie mnie hamowało :)

Na tej stronie użyłam kredek Koh-I-Noor, głównie Polycolor.

Polec

Dodawanie komentarzy jest możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Więcej informacji w dziale "Pomoc w pigułce"
Video

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Telefon: +48 697-080-162
email: bok@decomade.pl